BABY CLUB

Baby Club to inspirujące zajęcia dla najmłodszych przy aktywnym udziale rodziców/opiekunów.

Zapraszamy dzieci już od 6 miesiąca życia do lat 3. Nasza sala wyposażona jest tak, aby maluszki czuły się w niej bezpiecznie i komfortowo. Rodzice uczestniczą w zajęciach z takim samym zaangażowaniem jak dzieci. Zajęcia są dla nich inspiracją, jak wspaniale można bawić się z maluszkiem!

Baby Club

Każde z naszych spotkań dotyczy jednego tematu. Poznajemy pory roku, obchodzimy wspólne święta i wydarzenia, np. Dzień Babci, Dzień Dziecka, Mikołajki.

Łączymy różnorodność metod – muzyki, autorskiego programu do nauki języka angielskiego, wspierania rozwoju mowy, logorytmiki, oddziaływań sensorycznych, pedagogiki zabawy oraz kreatywności. Przemycamy rodzicom pomysły na wykonanie zabawek z materiałów dostępnych w domu (rolek po papierze, mąki, ryżu, niepotrzebnych plastikowych butelek).

Baby Club to jednak nie tylko zajęcia. To także miejsce spotkań idealne dla mam i maluszków, którzy potrzebują społecznych kontaktów z innymi mamami i dziećmi. Miejsce, gdzie można ponarzekać na nieprzespaną nockę i wszystkie mamy to zrozumieją i dodadzą otuchy. Można tu pogadać, pośmiać się i umówić się na wspólny wózkowy spacerek. To miejsce, gdzie rodzą się piękne przyjaźnie, zarówno między mamami jak i dziećmi. Mamy mogą same zdecydować, czy będą tu bywać regularnie, czy tylko od czasu do czasu, wykupując różne karnety.

Baby Club to nowość w naszym mieście! Jeśli chcesz sprawdzić, co mogą dać Tobie i Twojemu maluszkowi koniecznie nas odwiedźcie!

Poziom trudności zabaw dostosowany jest do wieku uczestników.

Uwierzcie, że na zajęciach mamy co robić, malujemy, brudzimy rączki, gramy na instrumentach, a przede wszystkim świetnie się bawimy!

Baby Club to wspaniałe zajęcia dla maluszków, program jest dostosowany do ich możliwości rozwojowych i zapewnia mnóstwo fantastycznych, zdrowych i naturalnych bodźców. Program został napisany przez pedagoga, logopedę oraz anglistów.

Czas trwania zajęć: 60 min

Skontaktuj się z nami

Zainteresowała cię nasza oferta? Napisz do nas