KURSY DLA DZIECI 7-12 LAT

Są takie rzeczy, których dzieci będą
potrzebować w przyszłości. Znajomość
angielskiego jest jedną z tych rzeczy…

Nowa metoda nauki języka angielskiego dla dzieci 7-12 lat!

Wyobraź sobie kurs językowy, podczas którego dzieci grają w grę planszową…. Wyobraź sobie zaangażowane dzieci, które nie czując, że się uczą, wykonują setki ćwiczeń komunikacyjnych i przyswajają struktury gramatyczne. Dla nich to tylko gra. Porywająca, zaskakująca, zabawna. Ale Ty dobrze wiesz, że dzięki niej nauczą się zadawać pytania, prowadzić dialogi w sklepie, zapytać o drogę, a także wyćwiczą struktury gramatyczne i opanują słownictwo, bez żmudnych powtórek i niezliczonych kart pracy! Funtown to nauka przez zabawę w najczystszej postaci! To dlatego zamiast podręcznika dzieci mają Gamebook, a zamiast kolejnego rozdziału zdobywają “next level”!

Witaj w Funtown - miasteczku, które rośnie razem z dziećmi!

Podczas każdych zajęć dzieci opanowują nowe słówka i zwroty, by za chwilę zagrać w grę, której akcja dzieje się w malowniczym miasteczku Funtown! To unikalne rozwiązanie pozwala wykorzystać od razu nowe umiejętności w praktyce! Dzięki Funtown dzieci widzą sens nauki i swój postęp! Podczas kolejnych zajęć pojawiają się nowe plansze, a miasteczko zaczyna się rozrastać! 7 i 8-latki rozpoczną swoją przygodę budując przedmieścia Funville, 9 i 10-latki stworzą żywe uliczki Funtown, a starsi wielką metropolię – Funcity! W ten prosty sposób Funtown uczy dzieci, że nauka języka ma znaczenie dla ich przyszłości i przekłada się w życiu m.in. na rozwój kariery.

 

Nauka przez zabawę przynosi najlepsze efekty. Dlatego stworzyliśmy Funtown. To kompletna, rewolucyjna metoda nauki języka angielskiego, wypełniona po brzegi zabawą, akcją, skojarzeniami i nowoczesną technologią, które zachwycają dzieci i zamieniają lekcje angielskiego w prawdziwą przygodę! Tymczasem efekt nauki jest realny! Dzieci opanowują około 3000 słów i zwrotów, a przede wszystkim mówią po angielsku, świetnie się przy tym bawiąc!

Ach te niesamowite Gamebooki!
No właśnie - to nie są zwykłe podręczniki! To interaktywne turbo-książko-zeszyto-ćwiczenia! Od pierwszej do ostatniej strony pełne niespodzianek! A do tego specjalne okulary i lupka dzięki którym coś się pojawia a coś znika..
Fuzzy Friends - nie oprzesz się ich urokowi!
Jest ich aż osiem i każdy z nich ma swoje imię i osobowość! W dodatku mają super moc! Rozgadają największego nieśmiałka;) Ten na zdjęciu to Watson, który pyta: "What...? A jakie pytanie może zadawać Howard?
Zamiast powtórek zagraj w planszówkę!
To trudne do uwierzenia, ale lektorzy Funtown zamiast spradzianów grają z dzieciakami w planszówkę! To najlepsza forma powtórki i sprawdzenia wiedzy! W dodatku zarabiasz Funcoins - lokalną walutę! Wydasz ją w prawdziwym sklepie!
To czytanka czy kabaret?
Koniec z nudnymi tekstami! Ta książka ma fabułę, a każda historia kończy się zabawną puentą! Boki zrywać! Czy Ty też uważasz, że śmiech dziecka to najpiękniejszy dźwięk na świecie? W dodatku każda historia ma tez formę audiobooka - zeskanujcie kod i posłuchajcie jej w domu.
Previous slide
Next slide

Gamebook - coś więcej niż podręcznik!

Skontaktuj się z nami

Zainteresowała cię nasza oferta? Napisz do nas